|
dinsdag 21 februari 2012 |
We staan weer voor een nieuw jaar en mogelijk heeft u zich voorgenomen om een nieuwe uitdaging aan te gaan. Ook voor onze tak van sport, kleiduivenschieten, komt er weer een jaar aan waarin volop mogelijkheden geboden worden. Het regiokorps MW Brabant, dat onze tak van sport geadopteerd heeft, staat ook dit jaar garant voor de financiele afwikkeling.Vooruit kijkend hoop ik dat we in 2014 ons 20 jarig lustrum nog kunnen en mogen meemaken. Als adoptiesport is het immers moeilijk om in de toekomst te kijken.
Voor het jaar 2012 staan er weer 4 wedstrijden gepland. De drie regionale wedstrijden worden gehouden in Emmen, Weert en Lienden. Het NK zal worden gehouden in Nieuwe Pekela.De regio wedstrijden, waar 75 duiven gepresenteerd worden, 50 jachtbaan en 25 compac, tellen mee voor het Nationaal kampioenschap. Tijdens het NK krijgt men 100 duiven gepresenteerd, 50 jachtbaan en 50 compac. Naast de wedstrijdschutters, die 25 euro inleg betalen, bestaat er ook de mogelijkheid om als recreant kennis te maken met het kleiduivenschieten. 35 duiven op het jachtparcours onder leiding van een erkende instructeur, inleg 10 euro, zijn voor velen reeds de opstap geweest om wedstrijdschutter te worden. Tevens een unieke mogelijkheid om iets meer te weten te komen omtrent het jachtwapen.
Wedstrijdschema 13 april 2012 | Schietbaan te Emmer Compascuum 18 mei 2012 | Schietbaan te Weert | Download info 15 juni 2012 | Schietbaan te Lienden 14 september 2012 | Schietbaan te Nieuwe Pekela.
Alle wedstrijden vangen aan om 13.00 uur.
Ik hoop u op de schietbaan te mogen begroeten,
Gedelegeerde kleiduivenschieten, Jur Froma.
|