|
MOUNTAINBIKE TOERTOCHT 23 MEI SAUERLAND WINTERBERG |
|
Geschreven door Frits Wiegman
|
|
dinsdag 22 maart 2011 |
Over tradities gesproken… Op maandag 23 mei aanstaande houden we voor de 25e keer onze supergezellig mountainbike toertocht. Natuurlijk weer in samenwerking met de personeelsvereniging van de brandweer Rotterdam-Rijnmond.
Deze keer gaan we naar het Sauerland in Winterberg. Onder begeleiding van gidsen fietsen we over een prachtig parcours met heuvels, beekjes en rivieren. Een waar paradijs voor mountainbikers. Vertrek is op zondag 22 mei zodat we de volgende dag volledig kunnen besteden aan het mountainbiken en kunnen genieten van de flora en fauna. Het enthousiasme van de deelnemers is de laatste jaren zo groot dat zij trouwe bikers zijn geworden van deze goed georganiseerde mountainbike toertocht.
We overnachten in het vakantiehotel Der Brabander in Winterberg. We organiseren deze mountainbike toertocht voor de 25e keer en daarom wordt het in de avond extra gezellig met een speciaal thema. Natuurlijk hoef je beslist geen crack te zijn, maar een beetje conditie is wel vereist. Er wordt gereden in vier categorieën, zie het inschrijfformulier op de website. Voor mountainbikes wordt gezorgd. We rijden per luxe touringcar naar Winterberg. Na het mountainbiken kunnen we onder het genot van een lekker drankje (sterke)verhalen uitwisselen over onze mountainbike ervaring in de skiehutte. We sluiten de dag af met een goed verzorgd diner buffet in de vernieuwde skiehutte van Der Brabander.Deze uitdaging is voor iedereen toegankelijk en bijzonder geschikt voor teambuilding.
Kosten: overnachting vakantiehotel Der Brabander halfpension € 122,50 voor PV. leden van de Brandweer Rotterdam Rijnmond. Voor niet-leden is het bedrag € 137,50.
Inbegrepen:
- busreis
- helm
- mountainbike
- isostar/versnaperinggids
- douche en kleedgelegenheid
- vier-gangen Candle light diner
- overnachtinguitgebreid
- ontbijtbuffet
- verzekering
- diner buffet
- kegelbaan
- sauna
- bioscoop
- ontvangstcocktail
Lunchpakket via inschrijfformulier; kosten 7,50 euro
Programma Vertrek op zondag 22 mei om 12.00 uur vanaf Alblasserdam of om 11.30 uur vanaf het metro- en busstation Kralingsezoom. Aankomst 22 mei Winterberg om ca 16.30 uur. Terugkomst 23 mei Albasserdam om ca 22.30 uur en Kralingsezoom om ca 23.00 uur. Kom je van ver, laat het ons even weten. Meer informatie Frits Wiegman 0624-695918 of www.fritswiegman.nl |