Op vrijdag 4 juli 2025 organiseert de NPSB samen met Defensie en Brandweer het NK Triathlon Politie Standaard Afstand (voorheen O.D.). Dit is een weekje later dan wat je gewend bent, maar dit heeft alles te maken met de NAVO-top. Strijd mee voor de nationale titels en race mee met de sporters van defensie en brandweer. Hoewel dit heel spannend klinkt is de wedstrijd laagdrempelig en gezellig maar wordt er in de diverse categorieën ook serieus gestreden voor de medailles. Daarnaast wordt jouw prestatie op deze afstand meegenomen in de selecties voor het EK Triathlon voor politie in 2027!
Naast de wedstrijd is er natuurlijk ook ruimte voor de meer recreatieve sporters: vind je de Standaard Afstand een brug te ver? Doe dan mee aan de 1/8e triathlon. Deze wedstrijd kent een eigen klassement. Dit kan een mooie opstap zijn voor het NK Politie Triathlon 1/8e die we later dit jaar nog hopen te organiseren.
Alle collega’s (inclusief studenten en gepensioneerden) van politie en KMAR kunnen deelnemen. Inschrijven doe je met je @politie mailadres! Deelnemers van de KMar kunnen inschrijven via defensie en worden opgenomen in het NPSB-klassement. (zij hoeven dus niet dubbel in te schrijven). Gepensioneerde collega’s kunnen met privé mail inschrijven en dit melden bij triathlon.@politiesport.nl. We organiseren deze wedstrijden samen met Zeewolde Endurance.
De categorieën voor de NK-medailles op de Standaard Afstand zijn:
Heren 40-, 40+ en 60+; Dames 40- en 40+
Bij de recreatieve 1/8e afstand zijn voor de eerste drie aankomende dames en heren ook prijzen beschikbaar.
De organisatie van Zeewolde Endurance heeft de inschrijfkosten gelijk kunnen houden met die van afgelopen jaar. We zijn gelukkig nog steeds in staat jou als sporter van de NPSB een korting te geven die reeds is verrekend met het inschrijfbedrag. Bovendien betaal je niets extra voor een dag licentie als je geen NTB lid bent.
Kosten inschrijven NK Standaard Afstand: 35 euro p.p.
Kosten inschrijven Recreatieve 1/8e triathlon 30 euro p.p.
Wat krijg je hiervoor:
– Een perfect georganiseerde wedstrijd op een mooi parcours in en om Zeewolde (parcours en sfeerbeelden, zie https://www.zeewolde-endurance.nl/
– Startnummer met officiële tijdregistratie via bib-tag of chip.
– Water, banaan, winegums, bouillion en sportdrank tijdens en na de wedstrijd
– Na afloop een warme pasta maaltijd inclusief consumptie
Let op: omkleedmogelijkheden zijn beperkt en er zijn geen douches aanwezig. Houd hier rekening mee in je wedstrijdvoorbereiding voor deze dag.
Na je inschrijving kun je voor wedstrijd specifieke informatie terecht bij de organisatie: www.zeewolde-endurance.nl en voor andere vragen bij de NPSB-afdeling triathlon, via triathlon@politiesport.nl
Schrijf je nu in via deze link:
https://inschrijven.nl/form/2025070450272-nl